• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Endüstriyel Bağlantı Elemanları

Marka Otomat 10 yıllık sektörel tecrübesiyle, onlarca sektörün ihtiyaç duyduğu Bağlantı Elemanları Üretimini gerçekleştirmektedir.

Marka Otomat 10 yıllık sektörel tecrübesiyle, onlarca sektörün ihtiyaç duyduğu Bağlantı Elemanları Üretimini gerçekleştirmektedir. Sahip olduğumuz yeni nesil makine parkuru ve onları kullanan, bağlantı Elemanları imalatının en iyi usta ekibiyle tercih edilmeye devam ediyoruz.

Her yıl makine parkurumuza yaptığımız yatırımları, müşterilerimizin artan ihtiyaçları ve gelişen teknolojinin hızlı değişimidir. Çalıştığımız firmaların bizlerle sürekli çalışma ve çözüm ortağı olma beklentisi, makina parkurumuza yatığımız yatırımları kaçınılmaz kılmıştır.

Marka Otomat, Bağlantı Eleman üretimindeki, yüksek standartlarda kaliteli üretimler gerçekleştirmesi, haklı olarak tercih edilmesini sağlamıştır.

Marka Otomat üretimindeki Bağlantı Elemanları ürün yelpazemizi incelemenizi öneriyoruz.

Bağlantı elemanları imalatı, birçok sektör için büyük önem taşıyan bir sanayi koludur. Bağlantı elemanları imalatı, sanayinin ve tüketimin bulunduğu hemen her yerde bulunmak zorundadır. Ülkemizde 1920’li ve 30’lu yıllarda, sadece somun ve cıvatadan bağlantı elemanı imalatı gerçekleştirilmekleydi. Ancak 1950’li yıllardan itibaren İstanbul, Haliç ve Rami gibi bölgelerde bağlantı elemanı üretimi yapılmaya başlandı.  Daha sonrasında ise çeşitli sanayi kollarının ülkemizde gelişmesi ile bağlantı elemanı ihtiyacı arttı. Buna paralel olarak da önemli bir sektör haline geldi.

Günümüzde bağlantı elemanları, sanayinin en büyük parçalarından biridir. Marka Otomat olarak, onlarca farklı sektörün bağlantı elemanı ihtiyacını, yeni nesil makine parkurumuz ve işinde uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Teknoloji Odaklı Hizmet Anlayışı

Bağlantı elemanları imalatı konusunda tercih edilen bir firma olarak, her geçen gün daha da gelişen teknolojiyi takip etmekteyiz. Bu gelişmelere odaklanarak her yıl makine parkurlarına yatırım yapar ve hizmet kalitemizi daha da arttırırız.

Sektörlerin ihtiyaçları her geçen gün artmakta ve beklentileri artmaktadır. Bu beklentilerin karşılanması ve müşteri memnuniyeti, makine parkurları konusunda yatırım yapmayı zorunlu kılmaktadır. Bu nedenle teknoloji odaklı hizmet anlayışıyla makine parkurlarımızı geliştirmeye özen gösteririz. Bu sayede yüksek standartlarda ve kaliteli üretimler geçekleştirerek, müşterilerimizin beklentilerini karşılamakta, onlar için çözüm ortağı olmaktayız.

Yüksek Kaliteli Ürünler

Bağlantı elemanları sektörünün en büyük sorunlarından birisi, ucuz ve kalitesiz üretim yapan firmalardır. Bu firmalar, sektörde haksız rekabet oluşmasına neden olmaktadır. Çünkü malzemenin dayanıklılık derecesini göz ardı ederek, sadece fiyat bazında malzeme talebinden bulunurlar. Ancak kaliteli ve müşteri beklentilerine uygun hizmet anlayışımız nedeniyle, sadece fiyatı göz önünde bulundurmadan, yüksek kaliteli ürün imalatı gerçekleştirmeyi amaçlarız.

Özellikle inşaat sektörü gibi dayanıklı bağlantı elemanlarının kullanılması gereken sektörler için, işin büyüklüğüne ve çeşitliliğine göre üretim yapmaktayız. 

Hızlı Ürün Teslimatı

Bağlantı elemanları imalatı yapan firmamız, müşterilerin beklentilerine uygun olarak modern makine parkurlarında üretim gerçekleştirmektedir. Firmamızın üretimden sonra önem verdiği en önemli nokta, müşterilerin ihtiyaçlarının en kısa sürede karşılanmasıdır. Bunun içinde imalatı gerçekleştirilen ürünlerin teslimatı en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.