• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Yeni Tesisimize Taşındık

Marka Otomat Cıvata Sanayi, sektörde hizmet verdiği 10 yıl boyunca cıvata ve bağlantı elemanları üretiminde büyük aşamalar kaydetmiştir.

Yeni Tesisimize Taşındık

Marka Otomat Cıvata Sanayi, sektörde hizmet verdiği 10 yıl boyunca cıvata ve bağlantı elemanları üretiminde büyük aşamalar kaydetmiştir. Her yıl sipariş taleplerini karşılamak adına üretim kapasitesini arttırmış, nitelikli makine parkurlarını genişletmiş ve yüksek standartlara üretimi kendisine amaç edinmiştir. Marka Otomat, artık hizmetlerini Kocaeli’ndeki yeni tesisinde vermektedir.

Yüksek Standartlarda Cıvata ve Bağlantı Elemanı İmalatı

Bağlantı elemanı sektörü, pek çok sektör için imalat gerçekleştirmektedir. Çünkü bağlantı elemanları, çoğu sektörün üretimini yaptığı ürünlerde mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Ülkemizde yaklaşık 1920’li yıllardan bu yana üretimi devam eden bu ürünlerin imalatı pek çok marka tarafından gerçekleştirilmektedir. Marka Otomat Cıvata Sanayi, sektöründe aranan bir firma olmanın sorumluluğu ile nitelikli cıvata parkurunu genişletmekte ve üretim kapasitesini ve kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Kocaeli’ndeki yeni tesislerinde bu anlamda kaliteli hizmet sunmaya devam eden firmamız, tercih edilen bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yeni nesil makine parkurumuzda imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında; talaşlı imalat ürünleri, spesiyal bağlantı ürünleri, cıvatalar, alüminyum perçinler ve paslanmaz bağlantı elemanları yer almaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Cıvata ve bağlantı elemanları, günümüzde sanayinin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer almaktadır. Ancak kaliteli bağlantı elemanı üretmek ve sektörlerin bağlantı elemanı ihtiyaçlarını karşılamak kolay bir iş değildir. Bunun için en son teknoloji parkurlar kullanılmalıdır. Ayrıca sektörde ciddi bir tecrübeye sahip olmak da oldukça önemlidir.

Marka Otomat Cıvata Sanayi, aylık 200 tonluk üretim kapasitesi ile bağlantı elemanları sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz; doğalgaz, otomotiv, mutfak, mobilya, beyaz eşya ve inşaat sektörlerinin bağlantı elemanı ihtiyacını karşılamaktadır.

Dayanıklı malzemelerden cıvata ve bağlantı imalatı gerçekleştiren firmamız, Kocaeli’nde yüksek kapasitede kaliteli imalat yapmaya ve sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Bun anlamda cıvata ve bağlantı elemanları ile ilgili ihtiyaçlarınız için bizi yeni tesislerimizde ziyaret edebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerin imalatı için bizimle görüşebilirsiniz. Marka Otomat ve Cıvata Sanayi, profesyonel çalışanları ve sektördeki tecrübesi ile hizmet sunmak için daima hazırdır.