• Tel: 0(262) 658 86 16
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Alüminyum Perçin Üretimi

Alüminyum Perçin Üretiminde Kaliteli Üretimler.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz alüminyum perçinler, sağlam, dayanıklı ve yüksek kopma-çekme kuvvetlerine dayanıklılık özellikleriyle, sarsıntıya ve gevşemeye karşı yüksek direnç göstermektedir. Alüminyum Perçin ürünleri, eşsiz düzgün ve sarsıntısız montaj sağlar. Aynı zamanda çeliğin yerine alüminyum kullanımına olanak sağlayarak, ekipmanı hafifleten avantajlar oluşturduğu gibi, geniş sıkma aralığı sayesinde de, stok çeşidi ve maliyetini düşürmede yardımcı olur.

Bağlantı elemanları sektöründe uzun yıllara dayanan üretim tecrübemizle birbirinden farklı boy ve çaplarda alüminyum perçin çeşitlerini ilgili sektörler için üretiyoruz. Alüminyum gibi hafif ve kullanışlı materyallerden üretilen Marka Otomat perçin çeşitleri, sağlam, dayanıklı ve geniş sıkma aralıklarıyla üretim maliyetlerini düşürür. Kolay uygulanması sayesinde kalifiye iş gücü gerektirmez ve daha hızlı üretim imkânı sunar.

Farklı sektörlerde kullanılabilen Alüminyum Perçin modelleri, günümüzde otomotiv, beyaz eşya, elektrik, elektronik, aydınlatma, ısıtma – soğutma, makine imalatı ve ofis mobilyaları sektöründe kullanılmaktadır. Üretiminizi hızlandırmak ve ürün kalitenizi arttırmak için, Marka Otomat kalite ve garantisi ile ilgili sektörler için her geçen yıl büyüyen makina parkurumuzla üretimlerimize devam ediyoruz.