• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Civata Ürünleri

Bağlantı Elemanları Sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle Cıvata Ürünleri imalatında yüksek kalite ve yüksek standartlarda üretim gerçekleştiriyoruz.

Bağlantı Elemanları Sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle Cıvata Ürünleri imalatında yüksek kalite ve yüksek standartlarda üretim gerçekleştiriyoruz.  10 yıldan beri hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde yenilikçi, modern, teknolojik, müşteri ve çalışan odaklı çalışmalarla güven sağlıyoruz. Tercih edilme ana nedenimiz, her talebi ilk siparişimiz gibi aynı heyecanla üretiyor olmamızdır.

Sektörlerin beklentilerini karşılayan yüksek standartlarda modern üretimlerimizle mutlak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Çalıştığımız tüm firmalarla uzun yıllara dayanan çözüm ortaklığına sahibiz. Her geçen yıl Cıvata Ürün İmalatında müşteri portföyümüzü arttırarak büyümeye devam ediyoruz.

Cıvata Ürünleri imalatında, ürün yelpazemizi ve geniş referans portföyümüzü incelemenizi öneriyoruz.

Cıvata; somunun kullanılması ile parçaların sökülebilir şekilde birleştirilmesini sağlayan, sıkma kuvvetini somuna uygulayan, genellikle altıgen başlı bağlantı elemanıdır. Cıvata ile somun genellikle birbiri yerine kullanılan elemanlardır. Ancak cıvata ürünleri, somun anahtarı ile sıkılmaları nedeniyle çok daha iyi bir sıkma kuvveti uygularlar. Ölçü olarak da vidalardan daha büyüktürler.

Cıvatalar el ile üretilebilirler. Ancak günümüzde, sektörlerin yoğun talebinin bu yol ile karşılanması mümkün değildir. Bunun yanında cıvata ürünlerinin el ile üretimi, işçiliği ve malzeme sarfiyatını da arttırmaktadır. Bu nedenle bu ürünler özel makinelerde, seri şekilde üretilmektedir.

Cıvataların birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında; altı köşe başlı cıvata, allen cıvata ve havşa başlı cıvatalar yer almaktadır. Bunun yanında cıvataların kullanıldığı alanlar da farklıdır. Bazıları sıcak bazıları ise soğuk ortamlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle cıvata ürünleri imalatı sırasında ürünün kullanılacağı ortamın özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak kaliteli ve yüksek standartlarda üretim yapan firmamızı tercih ederek beklentilerinize uygun hizmet alma şansını yakalayabilirsiniz.

Yüksek Standartlarda Üretim

Bağlantı elemanları sektöründe yılların tecrübesi ile cıvata ürünleri imal eden firmamız, teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda her yıl hizmet standartlarını yükseltmekte ve çok daha kaliteli imalat sürecini hedeflemektedir.

Yenilikçi, modern ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız sayesinde, sektöründe tercih edilen bir firma olma özelliğimizi korumaktayız. Bunun yanında her şeyin üstünde tuttuğumuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ile müşteri beklentilerini karşılamak başlıca amacımızdır.

Sektörlerin ihtiyacını karşılamak üzere özel makinelerimiz ve işinde uzman çalışanlarımız ile yüksek kaliteli cıvata ürünleri imal etmekteyiz. Alınan her sipariş ile sanki ilk siparişimiz gibi bir heyecanla ilgilenir, en kısa süre içerisinde tamamlamak için tüm ekibimiz ile birlikte çaba gösteririz.

Zamanında Ürün Teslimatı

Cıvataların en çok kullanıldığı alanlar makine ve inşaat sektörüdür. Başta inşaat ve makine sektörü için olmak üzere daha pek çok sektör için üretimini gerçekleştirdiğimiz kaliteli cıvata ürünleri, en kısa süre içerisinde teslimata hazır hale getirilir. Teslimat için hazır hale getirilen ürünler, yine hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilir.