• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Paslanmaz Bağlantı Elemanları

Paslanmaz Bağlantı Elemanları üretiminde, Marka Otomat yüksek üretim kalitesiyle, müşteri beklentilerini karşılayan imalatlar gerçekleştiriyoruz.

Paslanmaz Bağlantı Elemanları üretiminde, Marka Otomat yüksek üretim kalitesiyle, müşteri beklentilerini karşılayan imalatlar gerçekleştiriyoruz. Sektörlerin ihtiyacı olan yüksek kaliteli ürünleri, yeni teknoloji makine parkurumuzda, profesyonel işçilik standartlarında üretiyoruz.

Marka Otomat, Paslanmaz Bağlantı Elemanları üretiminde, uzun yıllara dayanan üretim teknolojisiyle, sektörlerin gelişimine paralel olarak, yeni teknoloji makine parkurunu geliştirmektedir.

Teknolojinin sürekli gelişimi, beraberinde imalat sanayindeki makine parkurlarının da gelişimini zorunlu kılmıştır. Marka Otomat bu bilinçle gelişen sektör beklentilerini karşılayacak Paslanmaz Bağlantı Elemanları üretimi gerçekleştirmektedir.

Paslanmaz bağlantı elemanları arasında en yaygın olarak kullanılanları vida ve cıvatalardır. Cıvata, bir bağlantıda somun kullanılmışsa diş yivlerinin bulunduğu silindirik elamana verilen isimdir. Eğer bağlantıda somun kullanılmamışsa ve bağlantı, bağlanacak elemanlardan birisinde açılmış olan yivlerin somun yerine kullanılması ile gerçekleşmişse bu elamana ise vida adı verilmektedir.

Mekanik parçaların ve yapı çeliklerinin bağlanması için daha çok cıvata kullanılmaktadır. Cıvatalar sıkılmaları halinde üzerlerine çekme gerilimi alırlar. Böylece bağlantı sağlanmış olur. Dünyada şekillerine ve dayanıklılıklarına göre pek çok standartta cıvata ve vida tanımlanmıştır.

Yine cıvata ve vida dışında paslanmaz bağlantı elemanları bulunmaktadır. Bu elemanlar arasında; rondella, gijon, şase pulu ve tırtılı pul gibi elemanlar yer almaktadır. Siz de her türlü bağlantı elemanı ihtiyacınızda, Marka Otomat üretim kalitesine güvenebilir, profesyonel işçilik standartlarından yararlanabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ürünler

Sektörünün en kaliteli firmalarından biri olarak paslanmaz bağlantı elemanları üretiminde, öncelikli olarak müşterilerimizin beklentilerini göz önünde bulundururuz. Müşterilerimizin sektörlerine ve bağlantı elamanlarını nerede kullanacaklarına göre en uygun üretimi gerçekleştiririz.

Sektörlerin ihtiyacına göre imalatı yapılan paslanmaz bağlantı elamanlarının üretiminde oldukça titiz davranmaktayız. Bu ürünlerin imalatı, son teknoloji makine parkuru ve işinde profesyonel personel ile yapılır. Bu sayede üretimi yapılmasını talep ettiğiniz bağlantı elamanlarında, hem profesyonel işçilik standartlarını hem de kaliteyi bir arada yaşama imkânı bulursunuz.

Yeni Teknoloji Makine Parkurları

Paslanmaz bağlantı elemanları imalatında müşteri beklentilerinin karşılanması için en önemlisi, uygun makine parkurlarına sahip olmaktır. Kaliteli bağlantı elamanları üretimi yapan firmamız, imalat sırasından son teknoloji makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Yılların tecrübeli firması olarak, sektörlerin gelişimini yakından takip etmekteyiz. Bu gelişmelere paralel olarak yeni teknoloji makine parkurları geliştirip, üretim standartlarının artmasını sağlıyoruz. Çünkü teknolojide meydana gelen gelişmeler ve sektörlerin değişen ihtiyaçları, makine parkurlarının da gelişmesini zorunlu kılmaktadır.

Hızlı ve Zamanında Ürün Teslimatı

Paslanmaz bağlantı elemanları ihtiyacınızı dinleyip ihtiyaçlarınıza uygun üretimi gerçekleştirmemiz ardından, sıra ürününüzün teslimatına gelmektedir. Son teknoloji makine parkurlarında üretimi gerçekleştirilen ürünleriniz, en kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.