• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Civata Bağlantı Elemanları

Civata Bağlantı Eleman Üretiminde Yüksek Standartlar.

Bağlantı elemanları sektörü, özellikle vida, cıvata, somun, pul, rondela, perçin vb. sanayi ürünlerinin bir araya getirilerek bütünleştirilmesinde kullanılan malzemelerdir. Sadece sanayi ürünlerinde değil insanların yaşamlarında kullandıkları tüm eşyaların bir arada durmasını sağlayan elemanlardır.

Yaklaşık 3 bin 500 farklı üründen meydana gelen bağlantı elemanları sektörü, inşaat, otomotiv, beyaz eşya, elektrik, elektronik ve mobilya gibi ana sektörler başta olmak üzere, tüm imalat sanayine ürün vermektedir. Sektör, Türkiye’nin çok fazla görülmeyen ancak olmazsa olmazlarından birisidir. 

İnşaat, otomotiv, mobilya, elektronik ve beyaz eşya gibi birçok sektör açısından önemli bir yere sahip olan bağlantı elemanları sektörü, makina parkurunu yenilemek ve özel ürünlerin üretimi için yapılan yatırımlarımızın ardından büyük beklentilerle kapasitemizi arttırdık.

Bilgi ve teknolojinin yardımı ile kalite, üretim gibi müşteri odaklı süreçlerin hatasızlaşmasına yönelik çalışmalarına aralıksız devam eden firmamız, bağlantı eleman üretiminde, kaliteli üretimleriyle haklı bir yerde olmanın gururunu yaşıyor.