• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Firma Profili

Cıvata ve Bağlantı Elemanları üretiminde 10 yıllık sektörel tecrübeye sahip olan Marka Otomat, her yıl artan sipariş taleplerini karşılamak için, nitelikli cıvata makine parkurunu genişleterek büyümeye devam etmektedir. Arttırılan Cıvata ve Bağlantı Elemanları üretim kapasitemiz, kaliteli ve yüksek standartlardaki üretimimizi destekleyerek, tercih edilen firma kimliğimizin haklı nedenlerini oluşturulmaktadır.

Yeni nesil makina parkurumuzla, talaşlı imalat ürünleri, cıvatalar, spesiyal bağlantı ürünleri, alüminyum perçinler, pirinç ürünler ve paslanmaz bağlantı elemanları üretimlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı hassas ve kaliteli imalatlar gerçekleştirilmektedir. Marka Otomat Cıvata Sanayi, sahip olduğu geniş makina parkuru ve araçları kullanabilen profesyonel iş gücü kaynağıyla sektörün en titiz ve kaliteli imalatlarını gerçekleştirmektedir.

Marka Otomat Cıvata Sanayi, aylık 200 tonluk üretim kapasitesiyle, bağlantı elemanları sektörüne büyük destekler sağlamaktadır. Cıvata ve Bağlantı Elemanları üretimlerimizle, otomotiv, mutfak, beyaz eşya, mobilya, doğalgaz, inşaat yan sanayi, armatür sanayi ve birçok sektörün bağlantı eleman üretim ihtiyacını karşılıyoruz.

Müşteri beklentilerini maksimum karşılayan yüksek üretim kapasitemiz ve yüksek üretim kalitemizle sektörde her geçen yıl, büyüyen müşteri eksenine sahibiz. Başarılarımızı, Cıvata ve Bağlantı Elemanları üretimine başladığımız 10 yıl öncesindeki heyecanımızla işimize olan sevgimizin her yıl artarak büyümesine borçluyuz.