• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Talaşlı İmalat Ürünleri

Talaşlı İmalat Üretimlerinde, yüksek kalite, ince işçilik ve yüksek standartlarda ürün teslim garantisiyle çalışıyoruz.

Talaşlı İmalat, imalat süreci belirlenen makine elemanının, imalat sürecine uygun talaşlı imalat tezgâhlarında, belirlenmiş kesici takımlar aracılığıyla kesme operasyonuna tabi tutularak şekillendirilmesini kapsayan imalat yöntemlerinin bütünüdür.

Marka Otomat, Talaşlı İmalat Üretimlerinde, yakın teknolojileri takip eden modern makine parkuruyla, her sektörün beklentisini karşılayacak, yüksek imalat standartlarında, kaliteli üretimler gerçekleştirmektedir.

Talaşlı İmalat Üretimlerinde, yüksek kalite, ince işçilik ve yüksek standartlarda ürün teslim garantisiyle çalışıyoruz.

Talaşlı imalat; tasarlanan bir iş parçasına, standartlar ve projelendirilen çizimi de göz önünde bulundurulup, talaş kaldırılarak geometrik şekil verme işlemidir. Günümüzde talaşlı imalat ürünleri, bu iş için uygun yeni nesil makine parkurlarıyla imal edilmeye başlandı. Yılların verdiği tecrübe ve iş için uygun yeni nesil makine parkurlarımız ve onları profesyonelce yönetebilen tecrübeli işgücümüzle, her sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler imal ediyoruz.

Talaşlı imalat ürünlerinin hassasiyetine göre birden fazla tezgâh kullanılabilmektedir. Malzeme üzerinden talaş kaldırmak suretiyle yapılan üretimin faklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerin arasında; tornalama, frezeleme, delik delme, raybalama ve taşlama işlemi bulunmaktadır. Bu işlemler, işlenecek parçanın özelliklerine ve hassasiyetine göre kullanılmaktadır. Siz de talaşlı imalat ürünleri ile ilgili olarak yüksek imalat standartlarına sahip, kaliteli üretimler gerçekleştiren, sektörünün öncülerinden birisi olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Çözümler

Sektörünün aranan firmalarından birisi olarak, talaşlı imalat ürünleri ile ilgili talep hangi sektörden gelirse gelsin, tüm beklentileri karşılayacak kaliteli üretim çözümleri sunmaktayız. Talaşlı imalat makine parkurumuz sayesinde, farklı şekillerdeki parçaların kesilmesi ve işlenmesi için geniş işleme özelliklerine sahip makinelerimiz bulunmaktadır. Bu sayede hangi ürünün imalatı istenirse istensin talepler karşılanmaktadır.

Spesiyal ürün siparişlerinde ürün imalatına geçmeden önce ihtiyacınıza uygun çözümü üretebilmek adına teknik gereksinimi anlar, dinler ve projelendiririz. Demo üretim süresince sizi bilgilendirir ve ihtiyacınız olan ürün için en kaliteli sonuç oluşturulur.

Üretimin Gerçekleşmesi

Talaşlı imalat ürünleri konusunda öncelikli olarak ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, planlama ve tasarım aşamalarının ardından üretim işlemine geçeriz. Ürünlerin imalatı sırasında, ilk adımdan son adıma kadar tüm işlemlerin tek elden gerçekleştirilmesi ve daha uygun maliyetli ürün elde edilmesi amaçlanmaktadır.

Hızlı Ürün Teslimatı

Sürekli büyüyen ve kendini geliştiren firmamız, tam da ihtiyaçlarınıza uygun olan talaşlı imalat ürünlerini, ihtiyacınız olduğu zamanda, kaliteli olarak üretir. İmalatı gerçekleştirilen parçalarınız, en kısa sürede hazırlanır ve tarafınıza hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir.

Tasarımcı, araştırma görevlisi, öğrenci ya da mühendis olabilirsiniz. Tüm bunların yanında hobi amaçlı tasarımlarınız da bulunabilir. Sektörünüz ya da konumunuz ne olursa olsun, tasarladığınız ürünü bizimle paylaşabilir, üretimini talep edebilirsiniz. Siz de kaliteli, güvenilir ve işinde uzman bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.