• Tel: 0(532) 471 71 96
  • Türkçe
  • English
  • Русский
  • العربية

Pirinç Ürünler

Marka Otomat, yüksek kalite standartlarında Pirinç Bağlantı Ürün imalatıyla da tercih edilen firma kimliğiyle üretimlerini sürdürmektedir.

Marka Otomat, yüksek kalite standartlarında Pirinç Bağlantı Ürün imalatıyla da tercih edilen firma kimliğiyle üretimlerini sürdürmektedir. Sahip olduğumuz yeni teknoloji imalat makine parkuruyla yüksek standartlarda imalatlar gerçekleştiriyoruz.

Her yıl gelişen sektör beklentilerine paralel olarak arttırdığımız üretim kapasitemizle katma değer üretmeye devam ediyoruz.

Pirinç Bağlantı Elemanı üretimindeki kaliteli üretimlerimizle iddialıyız. Çalıştığımız firmaların uzun yıllar çözüm ortağı olmamızı da prensiplerinden ödün vermeyen, yüksek standartlarda kaliteli imalatlarımıza borçluyuz.

Pirinç Bağlantı Elemanı ürünlerinde ihtiyacınızı karşılayacak imalatlarımızı mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Pirinç, bakıra çinko katılması ile elde edilen sarı renkteki alaşımlara verilen genel isimdir. Bu alaşımda aynı zamanda; kalay, nikel, mangan, demir, arsenik, alüminyum, fosfor ve antimon gibi elementler yer almaktadır. Günümüzde bu malzemeden üretilen pirinç ürünler birçok sektörde kullanılmaktadır.

Pirinç kaplama ise, bir parçanın yüzeyine elektroliz yöntemi sayesinde ince bir pirinç tabakası çökeltme işlemidir. Bu malzemenin tarihi ise M.Ö. 51.yy’a kadar götürülebilir. Hatta henüz çinkonun bilinmediği zamanlarda dahi “sementasyon” adı verilen yöntem ile pirinç malzeme hazırlanmaktadır.

Pirinç ürünler en çok inşaat, beyaz eşya, otomotiv, elektronik, elektrik ve mobilya gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Başta bu sektörler olmak üzere, tüm imalat sanayi için pirinç ürünlerin üretimini, kaliteli işçilik ve hızlı teslimat gibi avantajlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli ve Artan Üretim Kapasitesi

Marka Otomat, sadece belli başlı sektörün değil, birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak tecrübe ve hizmet kalitesine sahiptir. Pirinç ürünlerin üretiminde öncelikli olarak sektörlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundur ve sonrasında beklentilere uygun olarak imalat aşamasına geçeriz.

Sektörünün öncü firmaları arasında yer almanın verdiği sorumluluk ile teknolojik gelişmeleri takip eder ve her geçen gün üretim kapasitemizi arttırmak için daha da çok çalışırız. Bu sayede pirinç ürünler üretiminde tercih edilen firma olma özelliğimizi korumaya devam etmekteyiz.

Pirinç ürünler sektöründe karşılaşılan en büyük sıkıntıların başında kalitesiz ve standartların altında yer alan ithal ürünler gelmektedir. Tüm haksız rekabet koşullarına rağmen, güvenilir ve tercih edilen bir firma olmanın da sorumluluğuyla, kaliteli üretimden asla taviz vermeyiz. Yüksek standartlarda gerçekleştirdiğimiz imalatlarımızı, kalifiye ustalarımız ve geniş makine parkurumuz ile her geçen gün daha da geliştirmekteyiz.

Hızlı Ürün Teslimatı

Sektörlerin pirinç ürünler ile ilgili ihtiyaçlarını yılların tecrübesi ve son teknoloji makine parkurları ile karşılayan firmamız, ürün teslimatında da oldukça titiz davranmaktadır. Başta inşaat, otomotiv, beyaz eşya, mobilya, elektronik ve elektrik gibi ana sektörler için hizmet veren firmamız, imal ettiği ürünleri tam zamanında teslimata hazır hale getirir. Ardından ürünler en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır.